Canicrossová víkendovka v Ralsku

21. 7. -

24. 7. 2022

Kemp Zátiší, Hamr na Jezeře

Icon of trophy
Podrobné informace
Results
Výsledky
Fotky z akce

Canicrossový víkend pro každého

 

Dovolená s chlupáčem a u vody? Běhání po borovicovém lese, chytání vitaminu D i koupání.. 

 

Společně si zatrénujeme v krásné přírodě. Popovídáme si o canicrossu, o tom, jak trénovat, aby to bavilo celý tým. Povíme si o protahování a napájení chlupáčů. 

 

Pokud jsi úplný začátečník, tak se rozhodně nemusíš ničeho bát. Rádi tebe i tvého parťáka všechno naučíme a ukážeme ti kouzlo canicrossu od začátku. 

 

Tak vezmi kámoše nebo kámošku a doraž! 

 

 

 

 

Partneři

Máme pro vás canicrossový víkend v zábavném terénu s krásnými výhledy. 

Zaměříme se jednotlivé a hromadné starty, předbíhání, stranové povely, klidné starty a dobíhání do cíle. Budeme pracovat ve skupinách vždy podle zkušeností. Samozřejmostí je i povídání o samotném canicrossu. 

Víkend je určen všem začínajícím i zkušenějším týmům. Každému, kdo má chuť strávit pár dní mezi stejně bláznivými lidmi. Těšit se můžeme na několik tréninků s pejsky i bez nich, teorii nebo výlet k vodě. 

Víkendovku povedou naši trenéři Baru (tréninky v Praze) a Martin (tréninky v Hradci). Oba trenéři jsou velice úspěšní závodníci a sportovci.

Baru běhá se svou borderkou Fly, se kterou nasbíraly pěknou řadu krásných umístění a především řadu zkušeností, které Baru předává dál na svých trénincích. Není to tak dávno, co si pořídila druhou parťačku maliny, se kterou se letos úspěšně zúčastnily mistrovství světa BO v Řecku, kde v bikejöringu obsadily 3. místo!

Martin také závodí s borderkou Penny, se kterou úspěšně vymetají kdejaké závody. Účastní se společně jak sprintových, tak etapových závodů. Jak to tak bývá, jeden pejsek není nikdy dost a tak si i Martin pořídil druhou parťačku ESP. Tahle životní a závodní etapa ještě nezačala a teprve na ně čeká.  

Oba trenéři mají několik let trenérských i závodních zkušeností. Proto je nám ctí svěřit vás do jejich rukou! 

Podrobné informace

Program

21. 7. v 17.00 se sejdeme v kempu Zátiší u Hamerského jezera 

Adresa: Kemp Zátiší, Břevniště 6, 471 28 Hamr na Jezeře 

 

Postupně si rozdělíme chatky a ubytujeme se. Chatky budou po dvojicích. Pokud máte reaktivního pejska nebo chrápete více než je zdrávo, dejte nám vědět :) Večer posedíme, pokecáme a naladíme atmošku. 

 

Na programu následujících dní se společně domluvíme večer.. Každopádně nás dohromady čeká 5 tréninků, výlet po krásném okolí, spousta teorie, vyprávění a zábavy mezi tím, kdy budou naši chlupáči odpočívat.

Registrační poplatek

Cena víkendovky je: 5990,- 

 

V ceně je zahrnuto ubytování v chatkách a polopenze, tedy snídaně a večeře. V kempu je restaurace, kde nám bude polopenze podávána, o případné obědy tedy nemusíte mít strach :)

Pravidla a propozice

- Intenzivní trénink je určen všem psům od 12 měsíců
- Přihlášení je nevratné, možný je pouze přepis na jiného účastníka po domluvě s organizátory
- Trénink je vhodný pro všechny týmy
- Tréninku se účastníte na vlastní nebezpečí a zodpovídáte za všechny škody způsobené vámi nebo vaším psem
- Pokud máte agresivního, bázlivého psa nebo hárající fenu, dejte prosím vědět instruktorům
- Trénink se řídí dle aktuálních pravidel covid 19