Výsledky

Canicross Muži se psy do 15 kg (0 km)
Pořadí
Jméno
Jméno psa
1.
Boris Šlechta
Rocky
Čas: 00:14:21
1. kolo 00:14:21
Rychlost:
Tempo:
2.
Martin Aksamit
Brave Bessie Don´t Stop Staff
Čas: 00:14:33
1. kolo 00:14:33
Rychlost:
Tempo:
3.
Štěpán Kocourek
Bubu
Čas: 00:15:11
1. kolo 00:15:11
Rychlost:
Tempo:
Canicross Muži se psy nad 15 kg (0 km)
Pořadí
Jméno
Jméno psa
1.
Vojtěch Prášil
Haf
Čas: 00:11:29
1. kolo 00:11:29
Rychlost:
Tempo:
2.
Adam Prášek
Chloe
Čas: 00:12:10
1. kolo 00:12:10
Rychlost:
Tempo:
3.
Zdeněk Jančík
Rory
Čas: 00:14:00
1. kolo 00:14:00
Rychlost:
Tempo:
4.
Michal Tuhela
Antonín
Čas: 00:14:23
1. kolo 00:14:23
Rychlost:
Tempo:
5.
Jiří Canini
Aldo Katgifa
Čas: 00:15:14
1. kolo 00:15:14
Rychlost:
Tempo:
6.
Miroslav Jirásek
Loki
Čas: 00:15:32
1. kolo 00:15:32
Rychlost:
Tempo:
7.
Libor Myšík
Aiša
Čas: 00:15:47
1. kolo 00:15:47
Rychlost:
Tempo:
8.
Jan Červenka
Connie
Čas: 00:16:34
1. kolo 00:16:34
Rychlost:
Tempo:
9.
Josef Janoušek
Māui
Čas: 00:17:03
1. kolo 00:17:03
Rychlost:
Tempo:
10.
Patrik Čapek
Aischa
Čas: 00:17:46
1. kolo 00:17:46
Rychlost:
Tempo:
11.
Jakub Plechatý
Kuba
Čas: 00:19:00
1. kolo 00:19:00
Rychlost:
Tempo:
12.
Daniel Járka
Dex (Kaspar Halit Paša)
Čas: 00:19:51
1. kolo 00:19:51
Rychlost:
Tempo:
13.
Lukáš Smejkal
Dante
Čas: 00:20:16
1. kolo 00:20:16
Rychlost:
Tempo:
14.
Tomáš Řezáč
Ben
Čas: DNS
1. kolo DNS
Rychlost:
Tempo:
15.
Tomáš Eckschlager
Good by Kitty
Čas: DNS
1. kolo DNS
Rychlost:
Tempo:
Canicross Ženy se psy do 15 kg (0 km)
Pořadí
Jméno
Jméno psa
1.
Baru Hýsková
fly
Čas: 00:13:51
1. kolo 00:13:51
Rychlost:
Tempo:
2.
Michaela Horáčková
Dixie
Čas: 00:15:23
1. kolo 00:15:23
Rychlost:
Tempo:
3.
Tereza Vytlačilová
Žofka
Čas: 00:15:44
1. kolo 00:15:44
Rychlost:
Tempo:
4.
Karolina Nováková
Vilík
Čas: 00:16:24
1. kolo 00:16:24
Rychlost:
Tempo:
5.
Kateřina Koselová
Izzy
Čas: 00:16:31
1. kolo 00:16:31
Rychlost:
Tempo:
6.
Andrlíková Nikol
Kent Homars Czech
Čas: 00:17:49
1. kolo 00:17:49
Rychlost:
Tempo:
7.
Nikol Andrlíková
Ashley
Čas: DNS
1. kolo DNS
Rychlost:
Tempo:
8.
Anna Stejskalo
Jessie
Čas: DNS
1. kolo DNS
Rychlost:
Tempo:
9.
Dita Kratochvílová
Anabell Thara
Čas: DNS
1. kolo DNS
Rychlost:
Tempo:
10.
Anna Švejdová
Fíkus
Čas: DNS
1. kolo DNS
Rychlost:
Tempo:
11.
Michaela Kosková
Bailey
Čas: DNS
1. kolo DNS
Rychlost:
Tempo:
Canicross Ženy se psy nad 15 kg (0 km)
Pořadí
Jméno
Jméno psa
1.
Adéla Plechatá
Gurp
Čas: 00:13:31
1. kolo 00:13:31
Rychlost:
Tempo:
2.
Petra Kurova
Dymytry Sammar Bohemia
Čas: 00:14:06
1. kolo 00:14:06
Rychlost:
Tempo:
3.
Karolína Jahelková
eBertíček od Podhorského potoka
Čas: 00:14:25
1. kolo 00:14:25
Rychlost:
Tempo:
4.
Libuše Blahoutová
Harrietta Jakubská Húrka
Čas: 00:14:35
1. kolo 00:14:35
Rychlost:
Tempo:
5.
Radka Drgonova
Pluto
Čas: 00:14:38
1. kolo 00:14:38
Rychlost:
Tempo:
6.
Lucie
Jess
Čas: 00:15:27
1. kolo 00:15:27
Rychlost:
Tempo:
7.
Zdeňka Dušková
Sven
Čas: 00:15:29
1. kolo 00:15:29
Rychlost:
Tempo:
8.
Edita Lhotáková
Danny
Čas: 00:15:33
1. kolo 00:15:33
Rychlost:
Tempo:
9.
Silvia Jokuty
Cuky
Čas: 00:15:39
1. kolo 00:15:39
Rychlost:
Tempo:
10.
Míša Fantová
Bonnie
Čas: 00:15:59
1. kolo 00:15:59
Rychlost:
Tempo:
11.
Barbora Štefanová
Skipe
Čas: 00:16:09
1. kolo 00:16:09
Rychlost:
Tempo:
12.
Eliška Macháčková
Ferda
Čas: 00:16:40
1. kolo 00:16:40
Rychlost:
Tempo:
13.
Kateřina Štoková
Lucky
Čas: 00:16:45
1. kolo 00:16:45
Rychlost:
Tempo:
14.
Andrea Šrajerová
Dora ze Zaječích polí
Čas: 00:17:15
1. kolo 00:17:15
Rychlost:
Tempo:
15.
Barbora Jančíková
Roxy
Čas: 00:17:20
1. kolo 00:17:20
Rychlost:
Tempo:
16.
Tereza Kvášová
Arya
Čas: 00:17:43
1. kolo 00:17:43
Rychlost:
Tempo:
17.
Tereza Škraňka Procházková
Hope Jednička
Čas: 00:18:00
1. kolo 00:18:00
Rychlost:
Tempo:
18.
Lucie Metelková
Sirius
Čas: 00:18:17
1. kolo 00:18:17
Rychlost:
Tempo:
19.
Lucie Šimková
Oskar
Čas: 00:18:17
1. kolo 00:18:17
Rychlost:
Tempo:
20.
Romana Papcunová
Riki
Čas: 00:19:52
1. kolo 00:19:52
Rychlost:
Tempo:
21.
Natálie Jägrová
Akim
Čas: 00:20:04
1. kolo 00:20:04
Rychlost:
Tempo:
22.
Kateřina Kopecká
Clare
Čas: 00:20:20
1. kolo 00:20:20
Rychlost:
Tempo:
23.
Radka Schwarzová
Foxy
Čas: 00:20:29
1. kolo 00:20:29
Rychlost:
Tempo:
24.
Lucie Olhová
Frodo
Čas: 00:24:25
1. kolo 00:24:25
Rychlost:
Tempo:
25.
Marie Zídková
Iris od Ptáčkových rybníka
Čas: DNS
1. kolo DNS
Rychlost:
Tempo:
26.
Ivana Kortusová
Alf
Čas: DNS
1. kolo DNS
Rychlost:
Tempo:
27.
Dominika Stárková
Flí
Čas: DNS
1. kolo DNS
Rychlost:
Tempo:
Junioři Holky (0 km)
Pořadí
Jméno
Jméno psa
1.
Lucie Heřmanová
Lotta
Čas: 00:12:30
1. kolo 00:12:30
Rychlost:
Tempo:
2.
Ester Šujanová
Bella
Čas: 00:15:38
1. kolo 00:15:38
Rychlost:
Tempo:
3.
Kateřina Topičová
Evžen
Čas: 00:16:01
1. kolo 00:16:01
Rychlost:
Tempo:
4.
Tereza Bílková
Merlin
Čas: 00:20:12
1. kolo 00:20:12
Rychlost:
Tempo:
5.
Barbora Jiroutová
Tim
Čas: 00:21:21
1. kolo 00:21:21
Rychlost:
Tempo:
6.
Denisa Nosková
Soffi
Čas: 00:23:20
1. kolo 00:23:20
Rychlost:
Tempo:
7.
Petr Hatina
Ben
Čas: 00:31:28
1. kolo 00:31:28
Rychlost:
Tempo:
8.
Karolína Marenčáková
Bailey
Čas: DNS
1. kolo DNS
Rychlost:
Tempo: